niedziela, 3 lutego 2013

Duet idealny

Hmm, chyba właśnie dowiedziałam się co to takiego 3-dniówka. I uwierzcie mi, nie jest wesoło. Ja chyba nigdy jeszcze nie miałam gorączki sięgającej prawie 40 stopni, a moje dziecko właśnie teraz ma. Strasznie mi jej szkoda że musi się tak męczyć, ale dziś już drugi dzień więc mam nadzieje że jutro choroba minie i nie zostanie po niej ani śladu. To infekcja którą po prostu trzeba przebyć i nie objawia się niczym innym, jak tylko wysoką gorączką. Nie pozostaje więc nic innego jak próbować ją zbić i ulżyć maluchowi.

Teraz o moim odkryciu. Jakiś czas temu pisałam Wam o pędzlach które dostałam na urodziny, jestem z nich bardzo zadowolona. W zestawie było kilka modeli pędzli o rożnym przeznaczeniu, jednak jeden model bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie myślałam nawet że będę go używała. Zawsze nakładałam podkład na twarz palcami, do momentu kiedy zobaczyłam filmik Kasi KatOsu w którym nakładała podkład pędzlem. Postanowiłam spróbować i muszę powiedzieć że chyba nie wrócę do nakładania podkładu dłońmi :)


Jest to ścięty pędzel marki HAKURO, podkład nakłada się na twarz, następnie kolistymi ruchami wmasowuje pędzlem.


Odkąd go używam, codzienny makijaż stał się jeszcze szybszy, dokładniejszy, pędzel zapewnia świetne krycie, ma bardzo delikatny włos więc nie podrażnia skóry, aplikacja podkładu nim to przyjemność no  w końcu nie muszę domywać dłoni z podkładu :) 


Teraz pędzel stanowi duet z podkładem Loreal True Match, ale w najbliższym czasie zamierzam wypróbować nowy podkład  Bourjois 123, zobaczymy jak to będzie. Na pewno dam znać czy Burżuj się u mnie sprawdzi, bo podkład to przecież bardzo osobista kwestia.

Mam nadzieję że kiedy ten weekend dobiegnie końca, infekcja Juliśki ucieknie gdzie pieprz rośnie i w domu znów zagości dobry humorek i zabawa.

Ciepło Was pozdrawiam
Czekam wiosny
juSia6 komentarzy:

 1. Musiałabym sobie sprawić takie pędzle;-)życzę szybkiego powrotu do zdrowia,pozdrawiam
  P.S. do wiosny obawiam się, że jeszcze daleko,do nas mają powrócić mrozy więc w PL zima nie odpuści tak szybko:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. kusi mnie ten pędzel od dawna i chyba sobie go zamówię! bardzo fajny blog;)

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie zastanawiam sie nad jego kupnem,można wiedzieć gdzie go kupiłaś?
  dodaje do obserwowaanych :D

  OdpowiedzUsuń
 4. marzą mi się pędzle hukaro

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...