czwartek, 3 stycznia 2013

Let's get it started ...

Witajcie !

Blog BabyBoooom, powstał by ułatwić i trochę pokolorować codzienne życie młodych mam , myśl o blogu pojawiła się wraz z początkiem 2013 roku... Czuję że to będzie bardzo ważny rok w moim życiu, nie wiem w zasadzie dlaczego ale mam wrażenie że wydarzy się dużo dobrych rzeczy. W każdym razie staram się myśleć o nadchodzącym roku optymistycznie.

Zaczynając moja przygodę z blogiem powinnam się przedstawić, chociaż pisanie o sobie nie należy do najprostszych rzeczy, ale spróbuję ... 

Mam na imię Justyna i chociaż nie lubię swojego imienia to jest mi bardzo miło kiedy znajomi i bliscy mówią do mnie Jusia :) Mam 24 lata i myślę że jak na ten wiek (małolata ze mnie heheh) sporo już mam za sobą, ale       mam na myśli te dobre rzeczy tzn. Mam kochanego męża, wyszłam za mąż w wieku 20 lat czyli w miarę wcześnie :) ale to nie ważne, ważne dlaczego ? Odpowiedź jest krótka z miłości ! Trzy lata później przyszła na świat nasza kochana córeczka Julka. Marzenia się spełniają, zawsze chciałam być młodą mamą i mieć córeczkę i chociaż bycie mamą to bardzo ciężka praca, cudownie jest wiedzieć że ma się rodzinę, kochac i być kochanym :)

Co robię w życiu? W chwili obecnej najważniejsze dla mnie jest wychowywanie mojej córeczki, chciała bym żeby wyrosła na mądrą, pewną siebie kobietę, która wie czego chce w życiu, ale przede wszystkim chciała bym żeby była szczęśliwa. 

Co poza tym? Razem z mężem prowadzimy Solarium i chociaż posiadaczami swojej firmy zostaliśmy całkiem przypadkiem i znienacka to lubimy swoje solarium i staramy się żeby oprócz dobrych lamp, czyli tego co najważniejsze w solarium, nie zabrakło też miłej, ciepłej atmosfery i przytulnego miejsca :) 

Na koniec pierwszego postu chciała bym żeby ten blog był, ha ! O wszystkim i o niczym, O mnie. Myślę że posty, które mam nadzieję będą pojawiały się regularnie będą nawiązywały do maluszków (moja córa ma obecnie 11 miesięcy), jak również do mody, zakupów, ciekawych rozwiązań mających ułatwić nasze codzienne życie, jak i do poczynań zarówno moich jak i mojej małej rodzinki :)

Będę szczęśliwa jeśli moje wpisy, rady, przemyślenia będą Wam pomocne.

Pozdrawiam juSia !1 komentarz:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...